Фабрика садово-паркових фігур «ЕТАЛОН» представлена на ринку з 2010 року. Ми не є новаторами і розуміємо та поважаємо наших конкурентів.

Наша ціль – вчасне забезпечення замовника якісною продукцією. Ми дослідили ринок роздрібної торгівлі садово-паркових фігур і зробили деякі висновки, що вплинули на нашу роботу.

По-перше, ми залишили ціни на рівні 2013 року.

По-друге, ми використовуємо лише якісні та сертифіковані матеріали. Це забезпечило міцність фігур.

По-третє, наша продукція не втрачає товарний вигляд після одного сезону.

Всі ці кроки допомогли нам якісно відрізнитися від наших конкурентів.

Фабрика садово-паркових фігур «ЄТАЛОН» пропонує Вам пропозицію, головна ціль якої – побудова комерційно вигідного ланцюга «виробник-клієнт-кінцевий споживач». Для кожного клієнта ми будуємо індивідуальну стратегію співпраці.

До комерційної пропозиції ми закріпили прайс-лист, розроблений індивідуально для Вашої компанії. Садові центри – це стратегічний клієнт. Зважаючи на той факт, що Ваша компанія має розгалужену мережу роздрібної торгівлі, ми готові зосередитись на Ваших замовленнях. Це дасть змогу Вам отримувати якісний товар вчасно та без затримок в зручний для Вас час.

Пропозиція співпраці: Фабрика садово-паркових фігур «ЄТАЛОН» формує спеціальну колекцію, яка включає в себе самі популярні позиції. Ми ропонуємо Вам розпочати з двох садових центрів. Таким чином Ви зможете відстежити настрої кінцевого споживача, купівельну спроможність та кон’юктуру ринку.

Доставку проводимо в зручний для Вас час, допомагаємо з правильною викладкою товару.

По завершенні першого місяця співпраці ми зустрічаємось з Вами й обговорюємо результат, коректуємо колекцію на наступне замовлення.

Ми впевнені, наша співпраця є взаємовигідною та довгостроковою.

Страница производителя садово-парковых фигур «Эталон». В каталоге представлены фигурки для сада и дачи, Дачный декор и дизайн, садовые статуэтки, малые архитектурные формы, садовые сувениры, изготовление садово парковых фигур, садові фігури, садові скульптури, садово паркові вироби, фігури тварин, ландшафтні фігури, Садові фігури під замовлення, Ландшафтні фігури оптом, садово парковые изделия, садовые фигуры оптом, фигуры животных, Декоративные садовые фигуры, ландшафтные фигуры, Ландшафтные фигуры оптом, прайс, цены, купить, заказать, доставка в любую точку Украины, Киев, Белая Церковь